Вибір рубрики

Ситі свинки задоволені усім

16.04.2024

Годування свиней – це справжнє мистецтво, що впливає на здоров’я наших чотирилапих друзів і, звісно, на те, як вони ростуть. Зараз, коли всі намагаються втримати лідируючі позиції на ринку і відповідати змінним запитам, важливо не просто годувати свиней, а робити це з розумом. Правильно підібрані корми та добавки – це не витрата, а інвестиція у майбутнє ферми. Адже якщо наші свині щасливі та здорові, вони подарують нам якісну свинину, яка точно знайде свого покупця.

Що стосується комбікормів, то тут варто шукати “золоту середину” по ціні, щоб не переплачувати, але й не шкодувати про втрачену якість. Головне – звертати увагу на склад: від сіна до молочної сироватки, кожен інгредієнт має свою важливу роль.

А от гранульовані корми від AVA Market – це просто кладовище корисностей. Їх можна вважати таким собі шведським столом для свиней, де вони знайдуть усе, що потрібно для здорового росту. З таким підходом до годівлі ми не просто вирощуємо свиней, ми дбаємо про їх добробут, що врешті впливає на якість продукції. Тож давайте робити все можливе, щоб наші друзі відчували себе чудово!

Схожі новини:

24.05.2024

Особливі процедури перевірок

Хлібопекарська галузь в Україні активно рухається в напрямку відповідності до європейських стандартів, що є дуже...

Детальніше

24.05.2024

Сочевиця стає популярною

Сочевиця стає дедалі популярнішою на світових ринках! Завдяки великому врожаю в Канаді та зростанню споживання,...

Детальніше

24.05.2024

Виклики виробникам хліба

Українські хлібопекарі зіштовхуються з цілою низкою викликів, які впливають на виробництво хліба. Одна з головних...

Детальніше