Вибір рубрики

Тепличний бізнес розвивається

31.03.2024

Дніпропетровщина зараз — це місце, де тепличний бізнес квітне як ніколи, і не тільки там! Черкащина та Київщина теж вже набирають обертів у цьому напрямку. Леонід Чебанов, такий собі гуру з будівництва та реконструкції теплиць, в інтерв’ю “Садівництво по-українськи” розповів, що й інші регіони, як-от Вінниччина, Хмельниччина, Тернопільщина та Кіровоградщина, теж мають потенціал для розвитку в цьому напрямку.

Але, за словами Чебанова, фермерське тепличне господарство має шанси на успіх майже скрізь по Україні, навіть на півночі, як-от Чернігівська та Сумська області. Для цього можна використовувати різні типи конструкцій: від простих “тунелів” до складніших багатопрольотних теплиць.

Але чи варто грати в цей тепличний бізнес з точки зору грошей? Чебанов каже, що все залежить від того, скільки грошей в тебе є на старті, чи є можливості для інвестицій або кредитування. Не забуваймо й про можливість залучення державних грантів на теплиці. Так що, якщо ти мрієш про власний бізнес серед зелені, можливо, саме час звернути увагу на теплиці!

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше