Вибір рубрики

Теплиці для вирощування ягід

19.04.2024

В Біляївці на Одещині зараз вирує велике будівництво: майбутній комплекс плівкових тунелів, де будуть рости ягоди, вже стає реальністю. Цей проєкт, запущений підприємцем Сергієм Українцем спільно з місцевою владою, обіцяє не тільки поповнити місцевий бюджет і створити робочі місця, але й стати каталізатором для розвитку агропромислового сектору в області.

Секрет успіху комплексу криється не лише в культивуванні ягід. Велика увага приділяється і післязбиральній обробці, адже тут будуть холодильні камери та спеціальне обладнання, що дозволить ягодам зберігати свіжість надовго. Так, ягоди зможуть радувати своєю смаковою якістю цілий рік, задовольняючи потреби споживачів без перерв.

Сергій Українець переконаний, що це великий крок вперед, адже такий європейський підхід до агрокультури дозволяє отримувати високоякісний урожай, незалежно від капризів погоди. Перший врожай лохини очікується вже цього літа, а надалі до компанії лохини приєднається малина. Новітні технології та європейський досвід обіцяють зробити цей проєкт справжнім успіхом на українській агросцені.

Схожі новини:

24.05.2024

Особливі процедури перевірок

Хлібопекарська галузь в Україні активно рухається в напрямку відповідності до європейських стандартів, що є дуже...

Детальніше

24.05.2024

Сочевиця стає популярною

Сочевиця стає дедалі популярнішою на світових ринках! Завдяки великому врожаю в Канаді та зростанню споживання,...

Детальніше

24.05.2024

Виклики виробникам хліба

Українські хлібопекарі зіштовхуються з цілою низкою викликів, які впливають на виробництво хліба. Одна з головних...

Детальніше