Вибір рубрики

Терапевтичний сад у Києві

20.05.2024

В Україні з’явиться перший терапевтичний сад прямо на території Київської психіатричної лікарні імені Павлова! Це задумка данського урбаніста Мікаеля Колвілла Андерсена. Він хоче допомогти українцям, які переживають військові травми, особливо тим, хто має посттравматичний стресовий розлад.

У Данії такі сади є в кожному місті, і вони дуже допомагають людям відновлюватися. Мікаель каже, що нам це зараз потрібно більше ніж коли-небудь. І не тільки ветеранам, а й всім, хто живе під стресом, наприклад, під час повітряних тривог на Подолі.

І ось тепер, на території лікарні, волонтери вже готують землю під майбутній сад. Вони збираються поділити сад на три зони. Найвища зона буде для тих, хто відчуває найсильніші симптоми ПТСР і не хоче виходити з дому. Друга зона – для тих, хто вже готовий говорити про свої переживання. А третя, нижня зона – для тих, хто готовий вже щось робити своїми руками, займатися садівництвом.

Архітекторка Дарина Рощук, координаторка толоки, каже, що сади біля лікарень допомагають людям працювати руками, вирощувати овочі та фрукти, які можна використовувати у лікарні. Це дуже заспокійливо.

Організатори планують закінчити роботу на початку червня і вже тоді запросять всіх, хто потребує такої терапії і хоче відпочити у спокійній атмосфері. Так що скоро всі зможемо насолоджуватися цим чудовим місцем!”

Такі ініціативи просто неймовірні, чи не так?

Схожі новини:

24.06.2024

Сови знищують гризунів

У Японії, де фруктівництво є дуже прибутковою справою, фермери знаходять розумні шляхи боротьби з гризунами,...

Детальніше

24.06.2024

Жнива озимого ячменю розпочато раніше

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» радісно повідомляє про старт збору врожаю озимих культур. Все почалося з...

Детальніше

24.06.2024

Яка вартість малини для заморозки

В Україні заморожувальники малини вже оголосили перші ціни на закупівлю цієї ягоди, хоча сезон оптових...

Детальніше