Вибір рубрики

Турбота про птахів і тварин

17.03.2024

Ось така новина для наших фермерів та любителів пухнастих та пір’яних друзів: вапнякове борошно від компанії “Тернопільський кар’єр” може стати чудовим помічником у догляді за вашими тваринами та птахами. Це не просто добавка до раціону, це ціла копалня корисних мінералів, які зміцнять здоров’я ваших вихованців, допоможуть зробити їхні кістки міцними, а шкаралупу яєць – міцною, як фортеця. І це ще не все! Вапнякове борошно також підтримує імунітет, стимулює яйцекладку та збільшує молочну продуктивність. А ще – це ваш щит проти шлунково-кишкових неприємностей.

“Тернопільський кар’єр” гарантує вам якість цього екологічно чистого продукту, адже все виготовлено тут, на Тернопільщині, власними силами, від А до Я. Вони знають про свою продукцію все і навіть трошки більше, тому можете не сумніватися в якості. І якщо вас цікавить, продукт має всі сертифікати та відповідає усім стандартам. Тож, якщо ви шукаєте, чим підживити своїх сільськогосподарських підопічних, зверніть увагу на вапнякове борошно. Компанія навіть пропонує безкоштовні зразки, щоб ви могли переконатися в якості самі.

Це справді турбота про здоров’я ваших тварин і птахів на 100%!

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше