Вибір рубрики

Україна і Каліфорнія – два різні світи землеробства

14.03.2024

Давайте подивимось на аграрну картину по-дружньому. Уявіть, Каліфорнія і Україна як два різні світи землеробства, але обидва неймовірно цікаві! Каліфорнія – це не тільки край, де ростуть фрукти та мигдаль, що керує світовим ринком цього горіха. Цей штат ще й лідер по виробництву молока у США, незважаючи на свою посушливість. А Україна? У нас 42 мільйони гектарів чорноземів, справжній скарб, який дає нам виручку значно скромнішу за каліфорнійську, але потенціал для зростання галузі – величезний.

Так ось, Дмитро Глущенко, наш фермер, після стажування в США, розповідає про глибоку мудрість каліфорнійських фермерів, які в 73, а то і в 98 років ще повні сил і планів на розширення своїх ферм. І тут ми бачимо, як американська підтримка молодих фермерів може дати до 90% компенсацій за розвиток, щоб залучити молодь у сільське господарство.

В США держава готова допомогти фермерам у різних ситуаціях – від катаклізмів до фінансування нових проєктів. І тут маємо різноманітні програми, які допомагають утримати ферму на плаву, навіть коли природа вирішує зіграти з фермерами не за правилами. А ще в США вміють стимулювати споживання молочки серед дітлахів, пропонуючи молоко з фруктовими додатками. Чому б і нам не спробувати?

Отже, казка про аграрні землі не обмежується лише однією сторінкою. І Україна, і Каліфорнія – обидві пишуть свої неймовірні історії успіху. А наші фермери, натхненні ідеями з-за океану, можуть створити свій неповторний рецепт аграрного добробуту.

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше