Вибір рубрики

Україна і Каліфорнія – два різні світи землеробства

14.03.2024

Давайте подивимось на аграрну картину по-дружньому. Уявіть, Каліфорнія і Україна як два різні світи землеробства, але обидва неймовірно цікаві! Каліфорнія – це не тільки край, де ростуть фрукти та мигдаль, що керує світовим ринком цього горіха. Цей штат ще й лідер по виробництву молока у США, незважаючи на свою посушливість. А Україна? У нас 42 мільйони гектарів чорноземів, справжній скарб, який дає нам виручку значно скромнішу за каліфорнійську, але потенціал для зростання галузі – величезний.

Так ось, Дмитро Глущенко, наш фермер, після стажування в США, розповідає про глибоку мудрість каліфорнійських фермерів, які в 73, а то і в 98 років ще повні сил і планів на розширення своїх ферм. І тут ми бачимо, як американська підтримка молодих фермерів може дати до 90% компенсацій за розвиток, щоб залучити молодь у сільське господарство.

В США держава готова допомогти фермерам у різних ситуаціях – від катаклізмів до фінансування нових проєктів. І тут маємо різноманітні програми, які допомагають утримати ферму на плаву, навіть коли природа вирішує зіграти з фермерами не за правилами. А ще в США вміють стимулювати споживання молочки серед дітлахів, пропонуючи молоко з фруктовими додатками. Чому б і нам не спробувати?

Отже, казка про аграрні землі не обмежується лише однією сторінкою. І Україна, і Каліфорнія – обидві пишуть свої неймовірні історії успіху. А наші фермери, натхненні ідеями з-за океану, можуть створити свій неповторний рецепт аграрного добробуту.

Схожі новини:

21.07.2024

Чим освіжитися у спеку

А в Україні останнім часом просто пекло! З самого початку липня стовпчики термометрів нерідко б'ють...

Детальніше

20.07.2024

Компенсація за витрачені ресурси

У Вінницькій області три підприємства, що займаються вирощуванням овочів, баштанних культур і картоплі, отримають компенсацію...

Детальніше

19.07.2024

Рослини страждають від спеки

Україна останні три тижні потерпає від аномальної спеки, яка серйозно впливає на вирощування овочів та...

Детальніше