Вибір рубрики

Україна, Литва і Польща разом рухаються вперед

26.06.2024

Україна, Литва і Польща разом рухаються вперед у політиці та дипломатії! Ці три країни нещодавно підписали важливу декларацію, що містить цілу низку ініціатив, які стосуються аграрного сектору. Це відбулося під час зустрічі у Варшаві, в рамках так званого Люблінського трикутника, і Андрій Дикун з Всеукраїнської аграрної ради був там, щоб все це обговорювати.

Ось декілька ключових пунктів, про які йдеться у декларації:

Вони хочуть заборонити імпорт і транзит агропродукції з росії та білорусі до ЄС.
Хочуть також обмежити доступ російських агровиробників до передових світових технологій.
Планується запровадження системи для закупівлі зернових надлишків, щоб стабілізувати ціни та забезпечити доходи фермерів.
Вони також хочуть засудити росію за незаконний експорт українського зерна з окупованих територій.
Дуже важливим є пункт про обмеження доступу до технологій для російських сільгоспвиробників, який був включений завдяки українській стороні. Це може значно ускладнити розвиток агросектору росії.

Польща вже взяла на себе ініціативу і розіслала копії декларації інституціям ЄС, щоб підштовхнути ці ідеї до реалізації. Так що виглядає як серйозний крок у правильному напрямку.

Схожі новини:

22.07.2024

Вирощують більше льону і гірчиці

Миколаївські агропідприємства вирішили вдатися до чогось новенького і збільшили площі під нішевими культурами цього року!...

Детальніше

21.07.2024

Чим освіжитися у спеку

А в Україні останнім часом просто пекло! З самого початку липня стовпчики термометрів нерідко б'ють...

Детальніше

20.07.2024

Компенсація за витрачені ресурси

У Вінницькій області три підприємства, що займаються вирощуванням овочів, баштанних культур і картоплі, отримають компенсацію...

Детальніше