Вибір рубрики

Українська малина дорожчає

04.06.2024

Заглянув до новин та помітив цікаве оновлення про українську малину. Виходить, що ціни на якісну малину для заморозки можуть скочити до 70 гривень за кілограм. Знаєш, малина стала справжньою зіркою на глобальному ринку, бо її експортують в замороженому вигляді, і вона дійсно користується попитом.

За прогнозами EastFruit, ціни можуть збільшитись на 25-35%, досягнувши 50-70 грн за кілограм. Опитування серед компаній-заморозчиків і фермерів підтверджує ці прогнози, бо більшість виробників зараз мають трохи складні часи з вкладеннями в обробку через низькі ціни минулих сезонів і ще й триваючу мобілізацію, що впливає на робочу силу.

Інтерес до малини зростає після двох сезонів низьких цін, але запаси виявилися низькими, тому можливий дефіцит пропозиції. Цікаво, що зараз заморозчики зможуть платити постачальникам більше, ніж ми очікували. Це дійсно показує, як глобальні тенденції можуть впливати на місцевий ринок.

Схожі новини:

16.06.2024

Банани не тільки їстівні

Швейцарська модна компанія QWSTION оголосила про справжній прорив у веганській моді. Вони взялися за співпрацю...

Детальніше

16.06.2024

Казкові заморожені млинці

Волинський виробник органічної молочної продукції "Старий Порицьк" здивував всіх новими пунктами в своєму меню: замороженими...

Детальніше

16.06.2024

Перші гриби цього літа

А ось і свіженькі новини прямо з лісів України! Перші гриби вже з'являються, і це...

Детальніше