Вибір рубрики

Українська молочна індустрія

14.05.2024

У молочному бізнесі з’явилася новина: тепер у нас є свій Комітет з євроінтеграції, який взявся допомагати молочним підприємствам зближуватися з європейським ринком. Єлизавета Святківська, координатор цього Комітету, поділилася новинами на своїй сторінці у Facebook, кажучи, що це великий крок для української молочної індустрії.

Отже, чого ми очікуємо від цього комітету? По-перше, це сприятиме безмитній торгівлі молочними продуктами. Також планується захист інвестицій, підвищення продуктивності і якості українського молочного сектору. А ще буде обмін досвідом і стандартами в законодавстві, роздрібній торгівлі та маркетингу молочної продукції.

Єлизавета каже, що вони хочуть зробити цей комітет відкритим майданчиком для спілкування та розвитку всієї галузі. Вони готові співпрацювати з усіма учасниками ринку, не залежно від того, чи входять вони до Спілки молочних підприємств. Асоціація виробників молока вже висловила свою підтримку цій ініціативі.

Такі кроки допоможуть створити єдиний ринок з Євросоюзом, що враховує наші потреби і сприяє розвитку молочного сектору в Україні. Виходить, перед нами відкриваються нові горизонти для роботи та розвитку!

Схожі новини:

24.05.2024

Особливі процедури перевірок

Хлібопекарська галузь в Україні активно рухається в напрямку відповідності до європейських стандартів, що є дуже...

Детальніше

24.05.2024

Сочевиця стає популярною

Сочевиця стає дедалі популярнішою на світових ринках! Завдяки великому врожаю в Канаді та зростанню споживання,...

Детальніше

24.05.2024

Виклики виробникам хліба

Українські хлібопекарі зіштовхуються з цілою низкою викликів, які впливають на виробництво хліба. Одна з головних...

Детальніше