Вибір рубрики

Українське молоко у Європі

17.03.2024

Уявіть, як українське молоко змагається з європейським на великій сцені ринку, наче у спортивному поєдинку, де кожен цент має значення. Члени «Спілки молочних підприємств України» розповідають, що на європейському ринку ціни на молоко-сировину тримаються стабільно, десь на позначці 46,6 євроцентів за кіло, а у нас, в Україні, ціни теж встановилися на своєму рівні – 40 євроцентів за кілограм, що становить близько 86% від середньоєвропейського рівня.

Це добрі новини, адже наші молочні продукти стають конкурентоспроможнішими на європейському ринку. Але щоб наш експорт був ще вигіднішим, ціни на молоко у нас повинні бути ще нижчими, не більше як 70-75% від європейських цін.

Цікаво, що в такі неспокійні часи, як зараз, коли світ переживає воєнний стан, експортні можливості для нашої молочної галузі стають ще більш важливими. Завдяки стабілізації цін і підвищенню конкурентоспроможності, у нас є шанс не лише підтримати власну економіку, а й продемонструвати світові якість української молочної продукції.

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше