Вибір рубрики

Український горох їде до Індії

24.02.2024

Українські фермери знайшли собі крутий ринок в Індії для свого гороху. Індія вирішила подовжити свою програму безмитного імпорту жовтого гороху аж до кінця квітня 2024 року. Це взагалі бомба, бо зазвичай Індія тримає міцно свої ринки і не так просто пускає імпорт, а тут така можливість!

Виробники з України вже активно підписують контракти, бо всі знають, що Індія – це величезний ринок з купою можливостей. Антоніна Скляренко, керівниця Спілки виробників і споживачів бобових, каже, що це супер шанс для українських фермерів, особливо для малих та середніх агрофірм, побільшити вирощування бобових. І ще каже, що не тільки Індія зацікавлена в українському горосі, а й Китай відкрив двері для нашої продукції.

Завдяки всьому цьому, можливо, вже цього року площі під горохом в Україні збільшаться на 20%! Це якщо не успіх, то що? Так що давай тримати кулаки за наших фермерів і сподіватися на добрий урожай та щасливі контракти!

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше