Вибір рубрики

Український ринок насіння

10.03.2024

У відповідь на численні виклики, що виникли перед українським ринком насіння, USAID Агро запустила супер програму, яка має збільшити врожаї культур та підняти галузь на новий рівень. Програма «Підвищення потенціалу насіннєвої галузі зернових, олійних та бобових культур» спрямована на те, щоб залучити інвестиції, розвивати українські та світові сорти, покращити якість зерна — словом, зробити все для того, щоби ми могли не тільки нагодувати себе, а й допомогти всьому світові.

Ксенія Сидоркіна, керівниця цієї крутої ініціативи, каже, що це шанс для українського насінництва показати себе з кращого боку, вирости до виклику, стати надійним на ринку. Особлива увага — на українські сорти, що відомі своєю стійкістю та високими урожаями, але й водночас існує потреба вирішити питання з оплатою роялті, що зараз стає каменем спотикання на шляху до успіху.

«Треба зламати систему, де конкуренти мають перевагу, а наші аграрії — всі шанси на підтримку, щоб через впровадження новітніх технологій та підвищення врожайності відчути на собі реальну фінансову вигоду. Головне — ми всі в цьому разом!» — мотивує Ксенія.

Отже, якщо ви у сфері насінництва, тримайте руку на пульсі цієї програми, бо вона — ваш шанс на крутий розвиток і нові горизонти успіху. Українське насінництво має всі шанси стати ще кращим!

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше