Вибір рубрики

Улюблена ягода полуниця

23.05.2024

Михайло та Олена Голодюки з Ласківців на Тернопільщині — справжні майстри у вирощуванні полуниці. Вони взяли технологію з Польщі, де Михайло був на заробітках, і тепер їхня полуниця дозріває на три тижні раніше, ніж зазвичай!

Цього року їхні ягоди вже збирають у квітні, а одна ягода досягла розмірів мобільного телефону — аж 250 грамів! Щодня з їхньої теплиці збирають по 80 кг полуниці, а ще вони експериментують із міні-теплицями.

Михайло та Олена працюють над своїм врожаєм з ранку, використовуючи інтернет-технології та власний досвід. Вони стараються пришвидшити ріст полуниці, відкриваючи теплиці вранці та закриваючи на ніч. Вони також захищають полуницю від кислотних дощів.

Особливість їх теплиці в тому, що тут температура тримається на рівні 24-26 градусів Цельсія, є крапельний полив, а полуниця росте під спеціальною плівкою на земляних насипах. І не забувають вони про бджіл осмій для запилення квітів!

А ще Михайло та Олена планують спробувати зібрати другий врожай полуниці у вересні, обрізавши листя після першого збору. Їхня полуниця підживлюється лише органічними добривами, а смак і якість ягід — результат їх любові до своєї справи.

Так, робота з полуницею вимагає багато уваги та любові, але результат того вартий!

Схожі новини:

24.06.2024

Сови знищують гризунів

У Японії, де фруктівництво є дуже прибутковою справою, фермери знаходять розумні шляхи боротьби з гризунами,...

Детальніше

24.06.2024

Жнива озимого ячменю розпочато раніше

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» радісно повідомляє про старт збору врожаю озимих культур. Все почалося з...

Детальніше

24.06.2024

Яка вартість малини для заморозки

В Україні заморожувальники малини вже оголосили перші ціни на закупівлю цієї ягоди, хоча сезон оптових...

Детальніше