Вибір рубрики

Ураження несправжньою борошнистою росою

09.06.2024

На полях в Черкаській, Вінницькій та Хмельницькій областях спостерігається справжнісінька проблема — ураження соняшнику несправжньою борошнистою росою.

Ця хвороба вибирає свої “жертви” без урахування гібриду чи типу обробітку землі, а рання сівба лише сприяє її розвитку. Здається, прохолодна весна та достатньо волога земля стали ідеальним середовищем для такого неприємного “гостя”.

Проблема виявляється досить швидко — всього через кілька днів після сівби, якщо умови сприятливі. Але не все так страшно, адже є способи захисту!

Хороші новини в тому, що можна вирощувати стійкі сорти та гібриди, використовувати протруєне насіння, а також дотримуватись правил сівозміни і просторової ізоляції. І, звісно, не забуваймо про фунгіциди, які допоможуть уникнути розвитку хвороби або хоча б обмежити її поширення.

Соняшникові поля можуть виглядати невразливими, але насправді вони потребують уважного ставлення та правильного догляду, особливо коли справа доходить до захисту від таких хвороб, як несправжня борошниста роса.

Схожі новини:

24.06.2024

Сови знищують гризунів

У Японії, де фруктівництво є дуже прибутковою справою, фермери знаходять розумні шляхи боротьби з гризунами,...

Детальніше

24.06.2024

Жнива озимого ячменю розпочато раніше

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» радісно повідомляє про старт збору врожаю озимих культур. Все почалося з...

Детальніше

24.06.2024

Яка вартість малини для заморозки

В Україні заморожувальники малини вже оголосили перші ціни на закупівлю цієї ягоди, хоча сезон оптових...

Детальніше