Вибір рубрики

Усе своє від кормів до поросят

23.04.2024

Ось така історія: до війни підприємство на Чернігівщині було зайняте виробництвом комбікормів і вирощуванням свиней, а ще починало запускати переробку. Але лютому 2022 року довелося кардинально змінити плани через обставини, які принесла війна. Населений пункт, де базується господарство, деякий час був у оточенні, і через проблеми з логістикою і кормами, на жаль, довелося зменшити поголів’я свиноматок.

Але не варто сумувати! Зараз все стабілізувалося і підприємство не тільки вижило, а й продовжує працювати. Більше того, є плани на майбутнє: будівництво більшого і сучаснішого свинарника, збільшення поголів’я свиноматок до 35, з двома циклами по 150 голів, що дає 300 голів на рік.

Та й з племінним свинарством усе гаразд, адже є підтримка від офіційних представників європейських компаній. І ще: на місцевому рівні є попит на поросят, яких вирощує підприємство.

Не обійшлося й без землеробства. Плани є на обробку землі на площі 20 га для вирощування кормів, щоб зменшити залежність від ринку. Для цього вже закупили техніку: трактор, диски та плуги. Щодня на підприємстві виготовляють близько 1,5 тонн комбікорму, а також макуху та соєвий шрот.

Схожі новини:

24.05.2024

Особливі процедури перевірок

Хлібопекарська галузь в Україні активно рухається в напрямку відповідності до європейських стандартів, що є дуже...

Детальніше

24.05.2024

Сочевиця стає популярною

Сочевиця стає дедалі популярнішою на світових ринках! Завдяки великому врожаю в Канаді та зростанню споживання,...

Детальніше

24.05.2024

Виклики виробникам хліба

Українські хлібопекарі зіштовхуються з цілою низкою викликів, які впливають на виробництво хліба. Одна з головних...

Детальніше