Вибір рубрики

Валютні надходження від аграріїв

09.06.2024

Український агросектор продовжує вражати! Чи знаєте ви, що понад половину всіх валютних надходжень до держбюджету України забезпечує саме аграрний сектор? Так, це величезний вклад у економіку країни. Виконуючий обов’язки міністра аграрної політики та продовольства України, Тарас Висоцький, під час презентації стратегії розвитку сільського господарства на період до 2030 року, поділився цими даними.

Важливо, що більше 60% української агропродукції експортується до Європейського Союзу, що свідчить про високу якість нашого виробництва. А ще це знак того, що українська продукція цінується за кордоном за свої поживні та безпечні характеристики.

Стратегія розвитку, про яку йшла мова, зосереджена на підвищенні продуктивності виробництва та забезпеченні справедливих доходів для аграріїв. Головна мета цієї стратегії — підготовка до вступу України до ЄС, забезпечення довгострокової продовольчої безпеки і сталий розвиток сільського господарства та сільських територій.

Це звучить як великий план на майбутнє, який допоможе не тільки задовольнити внутрішні потреби України, але й глобальні продовольчі потреби, що зростатимуть разом із населенням планети. Великі плани для великої країни!

Схожі новини:

24.06.2024

Сови знищують гризунів

У Японії, де фруктівництво є дуже прибутковою справою, фермери знаходять розумні шляхи боротьби з гризунами,...

Детальніше

24.06.2024

Жнива озимого ячменю розпочато раніше

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» радісно повідомляє про старт збору врожаю озимих культур. Все почалося з...

Детальніше

24.06.2024

Яка вартість малини для заморозки

В Україні заморожувальники малини вже оголосили перші ціни на закупівлю цієї ягоди, хоча сезон оптових...

Детальніше