Вибір рубрики

Варення із червоного перцю

20.01.2024

Мануфактура смаколиків з Харківщини виготовляє дивовижне варення із червоного перцю. Спеціалістка Близнюківської селищної ради Олена Шаріпова заснувала власне підприємство — мануфактуру смаколиків «Трипівень», пише SEEDS.

Найпопулярніше з її виробів — варення з червоного перцю: воно солодке, але з гірчинкою, трошки полум’яне.

Ідея зародилася після повномасштабного вторгнення росії, коли жінка повезла дітей до родичів на Волинь у безпечне місце. У першу чергу це були пошуки місцевої ідентичності, чогось такого, що б людей приваблювало і запам’ятовувалося. Як у Львові є кава, у Близнюках — варення з перців.

Усі інгредієнти місцеві, близнюківські: помідори, перці, часничок, мед, духмяні трави. Лише прованські трави в рецептах не звідси.

Крафтовому виробництву лише кілька місяців. Про прибуток поки не говорять: можуть продати одну баночку на тиждень, а можуть три за день. Тож іще навіть у нуль не вийшли після придбання сушарки для помідорів.

Втім, цей маленький бізнес уже має благодійну складову: частину коштів від продажів Олена віддає односельцям, які плетуть сітки для військових. Чоловік Олени Рустам майже 10 років як боронить Україну від російських загарбників.

За матеріалами SEEDS.

Схожі новини:

18.06.2024

М’ясні породи корів

Ось що цікавого розповів Олександр Буднік про "Агрікор Холдинг" з ГК "Агрейн". У них є...

Детальніше

18.06.2024

Хімічні і біологічні способи захисту

Привіт! Ось що цікавого розповів Олександр Мороз, головний агроном підприємства "Терезине", на одному з аграрних...

Детальніше

18.06.2024

Експорт соняшникового шроту

За останні дев'ять місяців Україна відзначилася неймовірним експортом соняшникового шроту — майже 3,8 мільйони тонн,...

Детальніше