Вибір рубрики

Вартість збору полуниці

02.06.2024

У Рівненській області, у селі Маща, на господарстві «Гарден Біо» сезон полуниці вже розпочався, і з 4 травня тут у розпалі збір урожаю. Тетяна Мельник, яка керує виробництвом органічної ягоди, ділиться: за годину роботи збирачі ягід отримують 60-70 гривень. Тетяна висвітлює, що багато її працівників приходять лише на один-два рази за сезон, тому вона хотіла б легшої процедури оплати їх праці без необхідності офіційного оформлення.

В залежності від того, чи полуниця піде на свіжий ринок, чи на заморожування, оплата може бути погодинною або за кількість зібраних кілограмів. Оплата за інші роботи на полі, як-от сапання, є трохи нижчою.

Андрій Шаповал, інший фермер з Рівненщини, також платить своїм працівникам 60 гривень за годину. Його робітниці добираються до поля на велосипедах з сусіднього села, і протягом місяця вони можуть заробити до 9 тисяч гривень. Андрій каже, що не контролює кожен їхній крок, головне для нього — відповідальне ставлення до роботи. Його 10 соток полуниці дають до двох тонн ягід за сезон.

Схожі новини:

24.06.2024

Сови знищують гризунів

У Японії, де фруктівництво є дуже прибутковою справою, фермери знаходять розумні шляхи боротьби з гризунами,...

Детальніше

24.06.2024

Жнива озимого ячменю розпочато раніше

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» радісно повідомляє про старт збору врожаю озимих культур. Все почалося з...

Детальніше

24.06.2024

Яка вартість малини для заморозки

В Україні заморожувальники малини вже оголосили перші ціни на закупівлю цієї ягоди, хоча сезон оптових...

Детальніше