Вибір рубрики

Варять сирний і грибний супи

13.03.2024

В містечку Славутич, що на Київщині, запрацювало новеньке виробництво «Нова Кухня», де готують смакоту, яка точно не залишить вас байдужими. У лютому, дружня команда з 10 осіб взялася за справу і варила сирний та грибний супи, зваривши аж 600 літрів цієї доброти! Цікаво, що рецептура цих супів прийшла аж із Маріуполя і вже встигла знайти своїх фанатів.

За словами команди, на створення виробництва пішло цілих два роки. І це було не просто розроблення бізнес-моделі, а проєктування всього виробничого процесу з нуля – від розташування обладнання до його налаштування. Але в «Новій Кухні» не зупиняються перед викликами і з усім справляються на ура.

А тепер команда готується до наступного великого кроку – старту продажів. Так що тримайте око за оновленнями, бо смачненького буде багато!

До речі, «Нова Кухня» – це вже другий проєкт сім’ї Бубнових, перший залишився в Маріуполі. І ось минулого літа вони обрали нове місце для свого бізнесу у Славутичі, домовилися про сировину і знову взялися за улюблену справу – готування супів.

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше