Вибір рубрики

Важливість захисту соняшника та сої

17.05.2024

На скільки важливо дбати про наші рослини? Особливо коли мова йде про соняшник та сою. Коли ми використовуємо фунгіцидні протруйники для первинного захисту, це добре, але вони швидко втрачають свою дію, і рослини знову стають вразливими. Тут на сцену виходять професіонали з Ukravit!

Олександр Мигловець з Ukravit каже, що нам треба регулярно перевіряти наші посіви і, якщо треба, використовувати правильні препарати. Він наголошує, що профілактичні обробки дуже важливі. Якщо ми зволікаємо, можемо втратити до 50% урожаю соняшника та до 30% урожаю сої, не кажучи вже про зниження якості врожаю. Так що краще попередити, ніж лікувати!

Коли вибираємо фунгіцид, важливо дивитися на польові дані і пам’ятати про попередників рослин, бо вони можуть мати схожі хвороби. Олександр радить використовувати двокомпонентний фунгіцид Захисник Екстра. Він каже, що це суперзахист для соняшника та сої від усіх тих хвороб, які можуть їх атакувати.

Захисник Екстра блокує розвиток хвороб на клітинному рівні і забезпечує профілактичний захист. Тіофанат-метил у його складі зупиняє ріст грибка, а флутриафол рухається по рослині, руйнуючи хвороби зсередини. Це робить його ідеальним рішенням для боротьби з усіма тими неприємними хворобами, які можуть вразити наші рослини.

Так що, тримаємо наші посіви здоровими та захищеними, а врожай — багатим і якісним!

Схожі новини:

24.06.2024

Сови знищують гризунів

У Японії, де фруктівництво є дуже прибутковою справою, фермери знаходять розумні шляхи боротьби з гризунами,...

Детальніше

24.06.2024

Жнива озимого ячменю розпочато раніше

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» радісно повідомляє про старт збору врожаю озимих культур. Все почалося з...

Детальніше

24.06.2024

Яка вартість малини для заморозки

В Україні заморожувальники малини вже оголосили перші ціни на закупівлю цієї ягоди, хоча сезон оптових...

Детальніше