Вибір рубрики

Вертикальне фермерство

20.03.2024

Уявіть собі, як українські технології змінюють гру в сфері вертикального фермерства навіть у такій далекій країні, як ОАЕ! Це історія про Віктора Шулешка, хлопця, який зумів своїми інноваційними ідеями зробити справжній прорив. Він почав із вертикальної ферми у бомбосховищі в Дніпрі і дійшов до того, що його технології та проєкти розцінюються як топові у світі. Його компанія Green Future збудувала неймовірну ферму у 600 квадратних метрів в ОАЕ, де тепер вирощують салати та навіть тюльпани. І це все завдяки освітленню, яке він запатентував і яке визнано на світовому рівні.

Але Віктор не зупиняється на досягнутому. Він має на меті створити в Буковелі місцеву вертикальну ферму, що задовольнятиме потреби всіх місцевих ресторанів. Його технології приваблюють увагу в ОАЕ, Нідерландах, Норвегії та інших куточках світу.

Віктор уже 12 років працює з освітленням і зміг створити автоматичну ферму в Львові, де рослини ростуть самі, без зайвого втручання людини. Його система контролює все – від поливу до витрат води і навіть аналізує швидкість росту рослин. Віктор навіть виявив, що з правильним освітленням можна отримати базилік на 5-10 днів швидше, ніж зазвичай.

За його словами, основна проблема вертикальних ферм в Україні не в технологіях, а в тому, як продати продукцію. Але він впорався і з цим завданням, створивши повністю автоматичну ферму, яка працює сама на себе.

Віктор Шулешко – це людина, яка доводить, що з українськими інноваціями можна підкорювати світовий ринок вертикального фермерства, причому робити це на вищому рівні!

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше