Вибір рубрики

Весняна підготовка землі

23.02.2024

Коли навесні приходить час садити всілякі культурки, то як ти підготуєш землю, так і врожай буде. Тут не до жартів, бо якщо земелька буде не як слід готова, то й справи можуть піти не дуже.

Так от, є компактор SWIFTER від BEDNAR, і він просто має бути в кожного, хто серйозно ставиться до своїх земельних справ. Цей агрегат – справжній помічник перед посівом. Мова про зернові, олійні, бобові – він усім підходить. Його задача – зробити землю ідеальною для насіння: розпушити, вирівняти, подрібнити грудочки, створити таке ліжечко для посіву, щоб і бур’янам не сподобалось, і насіннячку було де розгорнутися.

І головне, SWIFTER дбає, щоб земля не стала занадто твердою. Бо якщо по ній постійно їздити, вона може стати як камінь. А цей агрегат за один заїзд робить стільки, скільки інші за вісім!

А ще в ТОВ «Герром Інвест-Ярмолинці», що на Хмельниччині, цей компактор вже оцінили. Вони там мають купу землі, аж 9500 га, і ростять усе, що душа забажає: від пшениці до цукрового буряка. І землі у них різні, але SWIFTER їм у всьому допомагає, від глибокого розпушування до технологій No-till. Як кажуть, один компактор для всіх справ!

Схожі новини:

20.04.2024

Для любителів сала

Зараз розкажу про те, як речі маються із салом в Україні! Тетяна Попович з оптового...

Детальніше

20.04.2024

Мій улюблений шоколад

На Закарпатті є така крафтова шоколадна майстерня SoYKa chocolate, і вони випустили новинку, яка просто...

Детальніше

20.04.2024

Мед від крафтової виноробні

Під Києвом є така крафтова виноробня, яка не просто виробляє чудове вино, а й вирішила...

Детальніше