- Бджолярство
- Гриби, лікарські рослини
- Земля, нерухомість
-
Обладнання
- Системи опалення та вентиляції (29)
- Садово-городній інвентар (0)
- Обладнання та матеріали для пакування (1)
- Обладнання для харчової та переробної промисловості (0)
- Обладнання для теплиць та парників (0)
- Обладнання для тваринництва (0)
- Обладнання для рослинництва (3)
- Обладнання для рибництва (0)
- Обладнання для птахівництва (0)
- Обладнання для бджолярства (0)
- Вагове обладнання (24)
- Освіта
- Послуги
- Працевлаштування
- Птахівництво
- Рибництво, морепродукти
- Рослинництво
- Тваринництво
-
Техніка
- Транспортна та навантажувальна техніка (1)
- Трактори (0)
- Спецтехніка (0)
- Сіялки (1)
- Пально-мастильні матеріали (50)
- Машини для очистки зерна (0)
- Машини для культивації та збору овочів (0)
- Машини для заготівлі кормів (0)
- Машини для внесення добрив та СЗР (0)
- Комбайни (0)
- Інше (34)
- Запчастини (0)
- Жниварки (2)
- Дощувальні машини (0)
- Ґрунтообробна техніка (1)
Весняне підживлення озимих

Господарства агрогрупи «Агрейн» завершили важливий етап весняних робіт — внесення сульфату амонію на озимих полях. Це той момент, коли після зими рослини отримують «поштовх до життя» і починають активно рости, пише AgroPortal.
Підживлення отримали озима пшениця, ячмінь і ріпак — культури, для яких на початку весни особливо важливі азот і сірка. Саме ці елементи допомагають закласти основу майбутнього врожаю.
У компанії пояснюють: зараз рослини виходять зі стану зимового спокою, тому їм потрібно швидко відновити ріст і набрати силу.
Головний агроном Тарас Корнієнко каже, що найважливіше — не просто внести добрива, а зробити це розумно. Спочатку агрономи оцінюють стан посівів після зими: як культури перезимували, чи вистачає вологи, яка густота рослин. І вже під кожне поле підбирають свою норму підживлення.
Бо поле — не однакове всюди: де рослини сильніші, там можна дати більше живлення, а де слабші — працюють обережніше. Завдяки сучасній техніці й точним картам це вдається зробити максимально ефективно.
Тепер, після внесення сульфату амонію, аграрії переходять до наступного етапу: уважно стежитимуть за станом посівів, коригуватимуть живлення і захист рослин та швидко реагуватимуть на примхи погоди, які дедалі більше впливають на майбутній урожай.
Схожі новини:
18.04.2026
Новий виноградний проект
На Вінниччині агрофірма «Ольгопіль» узялася за новий напрям — вирощування винограду. Перші кроки вже зроблено:...
Детальніше17.04.2026
Агрооблік в Україні
У процесі євроінтеграції Україна поступово перебудовує систему обліку в сільському господарстві — загалом планують створити...
Детальніше16.04.2026
Полуниця для здоров’я
Далеко не всі знають, але полуниця — це не лише про смак і літній настрій....
Детальніше