Вибір рубрики

Весняне підживлення яблунь

13.02.2024

Підкормка яблунь навесні — це дуже важливо для забезпечення гарного врожаю та здоров’я дерев. Ось кілька порад, як це зробити правильно:

Початок весни (рання весна до розпускання бруньок):

Азотні добрива: На початку весни яблуні потребують азоту для стимуляції зростання листя та гілок. Використовуйте сечовину (карбамід) або аміачну селітру, розсипаючи приблизно 20-30 г на м² під кроною дерева. Але не переборщіть, адже занадто багато азоту може завдати шкоди.

Після цвітіння:
Фосфорно-калійні добрива: Фосфор сприяє кращому цвітінню та зав’язуванню плодів, а калій зміцнює імунітет рослин і допомагає розвитку кореневої системи. Використовуйте комплексні добрива або органічні джерела, як-от компост або кінський гній.

Мікроелементи:
Яблуні також потребують мікроелементів, таких як залізо, марганець, бор, цинк. Ви можете використати спеціальні комплексні добрива з мікроелементами або фоліарне підживлення (обприскування листя).

Правила підживлення:
Не підживлюйте на сухий грунт: перед внесенням добрив полийте дерева, або робіть це після дощу.
Розподіл добрив: рівномірно розподіляйте добрива по ділянці навколо дерева, не наближаючись до стовбура ближче, ніж на 30-50 см.
Внесення: можна зробити невеликі борозенки або лунки на відстані 40-60 см від стовбура для кращого проникнення добрив у грунт.
Пам’ятайте, що регулярний огляд яблунь допоможе вам визначити, чи потребують вони додаткового живлення або захисту від шкідників та хвороб.

Схожі новини:

26.02.2024

Озимі радують свом станом аграріїв

О, як це було з погодою на фініші лютого! Так, маю для тебе круті новини:...

Детальніше

26.02.2024

Лідер виробництва молока та сухого козеїну

О, ти чув про “Молокію”, що в Тернопільській області. Вони займають п’яте місце з виробництва...

Детальніше

26.02.2024

Малий і середній бізнес братимуть дешевше кредит

“Ощадбанк” та міська рада Вінниці вирішили продовжити свою співпрацю на 2024 рік. Вони вирішили допомагати...

Детальніше