Вибір рубрики

Весняні ціни на картоплю

22.02.2024

Цьогоріч ринок картоплі влаштував справжній феєрверк цін, який, здається, встановив рекорди. І Тетяна Гетьман, наша місцева гуру з агропромислового розвитку, каже, що це не просто так. Виглядає на те, що картоплярям світить цінова стабільність аж на три роки вперед. Але тут не без підводних каменів, адже вже до літа можуть з’явитися перші ознаки цінових гойдалок.

Знаєте, в цьому сезоні навіть звичайні люди задумуються: садити картоплю чи ні? Адже якщо всі раптом вирішать засадити поля картоплею, може статися, що ціни впадуть. Тому Тетяна радить не забігати наперед із посівними площами та зосередитися на тому, що у вас виходить краще всього. І ще – берегти гаманець, підвищуючи врожайність та якість вашої продукції.

А ще вона має круту новину: великий гравець на ринку картоплі Централ Плейнс Груп уже готовий до співпраці з фермерами Львівщини. Вони пропонують повний пакет – від насіння до агросупроводу та закупівлі врожаю. Тобто, все для того, щоб співпраця була не лише продуктивною, а й вигідною для всіх учасників. То ж, вперед за новими рекордами та стабільними доходами!

Схожі новини:

20.04.2024

Для любителів сала

Зараз розкажу про те, як речі маються із салом в Україні! Тетяна Попович з оптового...

Детальніше

20.04.2024

Мій улюблений шоколад

На Закарпатті є така крафтова шоколадна майстерня SoYKa chocolate, і вони випустили новинку, яка просто...

Детальніше

20.04.2024

Мед від крафтової виноробні

Під Києвом є така крафтова виноробня, яка не просто виробляє чудове вино, а й вирішила...

Детальніше