Вибір рубрики

Весняні квіти, вирощені з любов’ю

07.03.2024

Уявіть собі, що в маленькому містечку Прилуки на Чернігівщині, родина Кебенків створила свій власний квітковий рай. Уже 18 років вони з любов’ю вирощують весняні квіти, а особливо їхня гордість – це 50 тисяч тюльпанів 38 різних сортів. Це історія не тільки про квіти, але й про сімейну працю і мрію, яка стала реальністю.

Кебенки почали з того, що замовили цибулини прямісінько з Нідерландів, а технологію вирощування – гідропоніку – теж перейняли від тамтешніх майстрів. У кожного сорту свій чар і свій час цвітіння. Але секрет їхнього довгого життя у вазі – унікальна техніка зберігання в холодильнику, завдяки чому тюльпан продовжує рости навіть після зрізання.

Роман Кебенко згадує, як все почалося з мрії про власну теплицю після відвідування закордону, і зараз, через 18 років, це вже не просто тюльпани, а й інші весняні квіти, які прикрашають їхню теплицю. Це справа, яку потрібно любити, бо вона забирає всі думки про повсякденні проблеми і змушує всю родину працювати разом, насолоджуючись кожною миттю.

А ще ці квіти – це не просто краса, а й добро. Цибулинки, що залишаються після цвітіння, родина передає місцевим школам, поширюючи красу і знання про квітникарство серед молодого покоління.

Схожі новини:

20.04.2024

Для любителів сала

Зараз розкажу про те, як речі маються із салом в Україні! Тетяна Попович з оптового...

Детальніше

20.04.2024

Мій улюблений шоколад

На Закарпатті є така крафтова шоколадна майстерня SoYKa chocolate, і вони випустили новинку, яка просто...

Детальніше

20.04.2024

Мед від крафтової виноробні

Під Києвом є така крафтова виноробня, яка не просто виробляє чудове вино, а й вирішила...

Детальніше