Вибір рубрики

Весняні польові роботи розпочато

13.03.2024

По всій Україні вже розпочалась весняна сівба ярих культур 2024 року, з активним стартом на Буковині, Хмельниччині, Рівненщині, Житомирщині та Херсонщині. У Чернівецькій області фермери уже взялися за сівбу ячменю і пшениці, маючи амбітні плани на цей сезон. Там також активно підживлюють озимі культури, стан яких переважно добрий завдяки сприятливим погодним умовам.

На Хмельниччині аграрії теж не відстають, розпочавши з ячменю та вівса, і вже очікують на сівбу гороху та ярої пшениці. На Рівненщині аграрії зосереджені на овесі, пшениці, та ячмені, але планують змінити структуру посівів, збільшивши площі під сою та кукурудзу. В Житомирській області також активно працюють над посівами пшениці, ячменю, вівса, та гороху.

На Херсонщині, незважаючи на виклики, пов’язані з окупацією, аграрії взялися за сівбу ячменю та гороху, плануючи значні посівні площі. Цей сезон в Україні обіцяє бути наповненим роботою та надією на щедрий урожай, з особливим фокусом на розумне управління ресурсами та адаптацію до змінних умов.

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше