Вибір рубрики

Весняні польові роботи розпочато

13.03.2024

По всій Україні вже розпочалась весняна сівба ярих культур 2024 року, з активним стартом на Буковині, Хмельниччині, Рівненщині, Житомирщині та Херсонщині. У Чернівецькій області фермери уже взялися за сівбу ячменю і пшениці, маючи амбітні плани на цей сезон. Там також активно підживлюють озимі культури, стан яких переважно добрий завдяки сприятливим погодним умовам.

На Хмельниччині аграрії теж не відстають, розпочавши з ячменю та вівса, і вже очікують на сівбу гороху та ярої пшениці. На Рівненщині аграрії зосереджені на овесі, пшениці, та ячмені, але планують змінити структуру посівів, збільшивши площі під сою та кукурудзу. В Житомирській області також активно працюють над посівами пшениці, ячменю, вівса, та гороху.

На Херсонщині, незважаючи на виклики, пов’язані з окупацією, аграрії взялися за сівбу ячменю та гороху, плануючи значні посівні площі. Цей сезон в Україні обіцяє бути наповненим роботою та надією на щедрий урожай, з особливим фокусом на розумне управління ресурсами та адаптацію до змінних умов.

Схожі новини:

21.07.2024

Чим освіжитися у спеку

А в Україні останнім часом просто пекло! З самого початку липня стовпчики термометрів нерідко б'ють...

Детальніше

20.07.2024

Компенсація за витрачені ресурси

У Вінницькій області три підприємства, що займаються вирощуванням овочів, баштанних культур і картоплі, отримають компенсацію...

Детальніше

19.07.2024

Рослини страждають від спеки

Україна останні три тижні потерпає від аномальної спеки, яка серйозно впливає на вирощування овочів та...

Детальніше