Вибір рубрики

Весняні роботи і добрива

14.03.2024

Аграрії на півдні України розпочали весняну роботу на полях, і це час, коли кожен гривень на рахунку, особливо коли мова йде про добрива. Але без азотних добрив – ніяк. Експерти кажуть: не варто зволікати з закупівлею, бо ціни, як на вихорі, а логістика може зіграти злий жарт.

Фермери ще тримають валюту в зерні, сподіваючись на кращі ціни, але каса пустує. Зараз, кажуть фахівці, відношення вартості продукції до ціни на добрива краще, ніж минулого року.

Ось вам розклад: ціни на азотні добрива, як селітра чи карбамід, легкими не стануть. А якщо ви ще не закупились – то вже пізненько, кажуть у торговельно-аналітичній компанії. Все розібрали, тепер тільки у торгових компаній щось можна знайти. І так, імпортери теж привозять, але чекати на зниження цін не варто.

Карбамід? Ціна стабільна, але його вже розкупили на місяці вперед. Якщо хочете купити – шукайте у торгових компаній, які встигли взяти партію з Черкаського “Азоту”. Це зараз єдиний завод, що працює в Україні.

Карбаміду і карбамідно-аміачної селітри (КАС) не вистачає, бо Черкаський завод не встигає задовольнити всіх. А імпорт з Азербайджану чи Узбекистану не такий великий, щоб ситуацію змінити.

Отож, експерти радять: не зволікайте, купуйте добрива зараз. Чекати на зниження цін – марна справа. А якщо все залишити на останній момент, може статися, що і добрива не буде, і доставити їх буде складно. Аграрії, обирайте мудро!

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше