Вибір рубрики

Від ікринки до риби власноруч

08.02.2024

У мальовничому карпатському селі Шепіт, що на Івано-Франківщині, Світлана Олексюк разом зі своїм чоловіком з 2017 року кинулися у пригоду вирощування форелі. І знаєш що? Чотири роки потому вони вже грали в велику гру, а недавно навіть запустили власний бренд, Gregit.UA.

В селі Шепіт роботу знайти важко, тож подружжя вирішило зробити ставку на власний бізнес. Вони почали з малого – викопали біля дому ставок, закупили малька і… вуаля! Справа пішла в гору, тому вирішили викопати ще чотири ставки.

Світлана розповідає, що початок був досить простий: купити малька, вигодувати його, а потім продати ресторанам чи садибам. Але справжній куш – це видоїти рибу, продати ікру, а потім і саму рибу, або залишити її до наступного року. Зараз вони вже на тому етапі, коли самі вирощують малька від ікринки до товарної риби. Світлана каже, що найскладніше – це перейти від ікринки до риби, яка вже плаває. Тут без спеціальної лабораторії не обійтися.

Тож як бачиш, це не просто бізнес-історія, а історія про мрію, наполегливість і любов до своєї справи. Чудовий приклад того, як можна перетворити виклики в можливості.

Схожі новини:

16.06.2024

Банани не тільки їстівні

Швейцарська модна компанія QWSTION оголосила про справжній прорив у веганській моді. Вони взялися за співпрацю...

Детальніше

16.06.2024

Казкові заморожені млинці

Волинський виробник органічної молочної продукції "Старий Порицьк" здивував всіх новими пунктами в своєму меню: замороженими...

Детальніше

16.06.2024

Перші гриби цього літа

А ось і свіженькі новини прямо з лісів України! Перші гриби вже з'являються, і це...

Детальніше