Вибір рубрики

Від ікринки до риби власноруч

08.02.2024

У мальовничому карпатському селі Шепіт, що на Івано-Франківщині, Світлана Олексюк разом зі своїм чоловіком з 2017 року кинулися у пригоду вирощування форелі. І знаєш що? Чотири роки потому вони вже грали в велику гру, а недавно навіть запустили власний бренд, Gregit.UA.

В селі Шепіт роботу знайти важко, тож подружжя вирішило зробити ставку на власний бізнес. Вони почали з малого – викопали біля дому ставок, закупили малька і… вуаля! Справа пішла в гору, тому вирішили викопати ще чотири ставки.

Світлана розповідає, що початок був досить простий: купити малька, вигодувати його, а потім продати ресторанам чи садибам. Але справжній куш – це видоїти рибу, продати ікру, а потім і саму рибу, або залишити її до наступного року. Зараз вони вже на тому етапі, коли самі вирощують малька від ікринки до товарної риби. Світлана каже, що найскладніше – це перейти від ікринки до риби, яка вже плаває. Тут без спеціальної лабораторії не обійтися.

Тож як бачиш, це не просто бізнес-історія, а історія про мрію, наполегливість і любов до своєї справи. Чудовий приклад того, як можна перетворити виклики в можливості.

Схожі новини:

26.02.2024

Лідер виробництва молока та сухого козеїну

О, ти чув про “Молокію”, що в Тернопільській області. Вони займають п’яте місце з виробництва...

Детальніше

26.02.2024

Малий і середній бізнес братимуть дешевше кредит

“Ощадбанк” та міська рада Вінниці вирішили продовжити свою співпрацю на 2024 рік. Вони вирішили допомагати...

Детальніше

25.02.2024

Гроші на теплицю отримали через заявку у “Дії”

З 2012 року ФГ “Волинський сад” займаються садівництвом, вирощуючи яблука і вишні, ну і взагалі...

Детальніше