Вибір рубрики

Від кави до повноцінної вечері

06.04.2024

В Луцьку незабаром з’явиться новий заклад харчування Gabar від відомого бізнесмена Володимира Матвійчука, співзасновника відомих мереж «Галя Балувана» та MULTI COOK. Головна фішка Gabar — це швидка видача страв ресторанного рівня всього за 5-7 хвилин. В меню планують понад сотню різноманітних позицій, які будуть регулярно оновлюватися.

Перший Gabar у Луцьку відкриється вже цієї весни, а плани на майбутнє великі — створити мережу таких закладів не тільки в Україні, а й за кордоном. За словами Матвійчука, Gabar буде місцем, де можна знайти все: від кави до повноцінної вечері, від швидкої закуски до релаксу з друзями чи родиною.

Меню обіцяє бути різноманітним, відмовляючись від стереотипів української кухні на користь страв із різних куточків світу. Тут буде, чим поласувати як вегетаріанцям, так і любителям класичних бургерів чи крилець. Важливим акцентом стане використання унікальних фірмових соусів та багатий вибір десертів та напоїв власного виробництва.

В майбутньому планується продаж франшизи, що допоможе Gabar стати повноцінною мережею унікальних закладів.

Схожі новини:

18.05.2024

NASA Harvest дозволяють бачити з космосу

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» разом з космічними агентами з NASA Harvest вирішили покращити аналітику...

Детальніше

18.05.2024

Євроінтеграція у молочній галузі

Хоча в Україні споживання молочних продуктів трохи зменшилося через різні причини, наші молочні фермери не...

Детальніше

18.05.2024

Смак українського хліба

Тарас Висоцький, виконувач обов'язків міністра агрополітики та продовольства України, поділився думкою на конференції "Хлібна індустрія...

Детальніше