Вибір рубрики

Від медсестри до сировара

18.10.2025

Колись Анна Крилова працювала медсестрою у Києві — постійні зміни, довгі дороги, життя “з десятої до десятої”. Та з часом вона зрозуміла: хочеться спокою, свого темпу і справи, що приносить справжнє задоволення. Разом із чоловіком вони вирішили усе змінити — і переїхали у село Грушківка, що в самому серці Холодного Яру на Черкащині.

Іронія долі — цей переїзд стався саме в перший день повномасштабної війни. У багажі — кілька валіз, три кози та велика мрія: варити власний сир.

Анна каже, що навчалася всього з нуля — читала спеціальні книжки, шукала технології, експериментувала. Її “дівчатка” — так вона називає своїх кіз — мають характер і навіть улюблені місця на випасі. Є серед них і справжня зірка — “інстаграмна коза”.

“Єдине, чим ми їх балуємо, — це сухариками. Все інше — тільки натуральне, вони самі собі пасуться,” — усміхається Анна.

Разом із ними живе й собака, вірна помічниця, що приїхала ще з Києва: “Навіть якщо я просплю, вона нас по слідах знайде. Тут їй, мабуть, найкраще серед усіх.”

Сьогодні Анна варить справжні крафтові сири, а її господарство — це маленький острівець гармонії й спокою серед природи. “Коли навколо співають пташки й пахне травою, — каже вона, — здається, що час зупиняється. Ти просто живеш, дихаєш і відчуваєш, що на своєму місці.”

За матеріалами Аgronews.

Схожі новини:

08.11.2025

Жінка у ягідному агробізнесі

В Україні стартував набір на безкоштовну навчальну програму Scaling Up Academy для жінок, які вже...

Детальніше

07.11.2025

Тестова партія горохового протеїну

Круп’яний завод «ТЕРРА» щороку переробляє близько 25 тисяч тонн гороху. А нещодавно підприємство зробило ще...

Детальніше

06.11.2025

Добре сусідство для малини

Малина — справжня сонячна принцеса. Любить світло, простір і поживний ґрунт. Але ось із сусідами...

Детальніше