Вибір рубрики

Від поля і ферми до смачної ковбаски

02.03.2024

Гей, ви чули останні новини про «Барком»? Компанія з Львова, що випускає ту смачненьку «Родинну Ковбаску», планує цього року розширитися. Олег Баран, керівник цієї сімейної компанії, каже, що вони збільшать кількість магазинів у восьми областях, де вже мають присутність. Це Львівщина, Закарпаття, Волинь, Франківщина, Тернопільщина, Житомирщина, Хмельниччина та Вінниччина.

«Барком» — це не просто ковбаска, це цілий виробничий ланцюг: від поля і ферми до крамниці. Такий підхід дозволяє їм тримати все під контролем і гарантувати якість. Їх слоган «Своє. Свіже» говорить сам за себе, правда?

Після 2022 року, коли весь світ перевернувся, «Барком» довелося закрити 30 магазинів, особливо у столиці та області. Але зараз вони відновлюються і вже мають 50 магазинів під франшизою. З другої половини 2023 року їх партнерська мережа активно росте. Так що, якщо ви думали про власний бізнес і любите якісну їжу, може, саме час приєднатися до команди «Родинної Ковбаски»?

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше