Вибір рубрики

Від посадки до зберігання часнику

11.06.2024

Усі, хто в захваті від вирощування часнику або хоче підняти свій бізнес на новий рівень! Юліанна Мусса, президент Асоціації виробників часнику України та представник нідерландської компанії Gourmet, запрошує на конференцію, де обговорять все, від посадки до зберігання і переробки часнику.

Ця конференція — це справжня знахідка для аграріїв, переробних підприємств, насіннєвих компаній та всіх, хто причетний до часникової індустрії. Ви зможете насолодитися сесіями, які покривають широкий спектр тем, від вибору посадкового матеріалу до розуміння перспективних ринків збуту на 2024 рік. А ще зможете дізнатись, чому український часник вважається одним з найкращих для споживання.

На конференції ви матимете чудову нагоду поспілкуватись із колегами з України, Іспанії та Нідерландів, які поділяться своїм досвідом та технологіями. Не пропустіть шанс зустріти Івана Захаренка, селекціонера, який розповість про українські сорти.

Якщо ви займаєтеся часником або плануєте цим зайнятись, ця конференція — місце, де ви маєте бути.

Схожі новини:

16.06.2024

Банани не тільки їстівні

Швейцарська модна компанія QWSTION оголосила про справжній прорив у веганській моді. Вони взялися за співпрацю...

Детальніше

16.06.2024

Казкові заморожені млинці

Волинський виробник органічної молочної продукції "Старий Порицьк" здивував всіх новими пунктами в своєму меню: замороженими...

Детальніше

16.06.2024

Перші гриби цього літа

А ось і свіженькі новини прямо з лісів України! Перші гриби вже з'являються, і це...

Детальніше