Вибір рубрики

Від вирощування фундука до просування продукції

29.03.2024

На території компанії Filbert (TM Flarino) в Одеській області нещодавно відбувся перший практичний семінар, присвячений вирощуванню та переробці фундука. Подія зібрала виробників цієї культури з різних куточків України, включно з Волинню, Дніпропетровщиною, Житомирщиною, Київщиною, Львівщиною та Харківщиною.

Учасники семінару мали унікальну можливість дізнатися про всі нюанси утримання промислового фундукового саду: від захисту і живлення рослин до тонкощів збору та зберігання врожаю, а також його післязбиральної обробки та переробки. Зі своїм досвідом і знаннями поділилися Максим Шейко, директор Filbert, Наталія Дей, головний агроном, та Олександр Височина, технолог підприємства.

Обговорення перейшло з теоретичної частини у переробні цехи сучасного заводу, де учасники могли на власні очі побачити, як відбувається переробка фундука.

Наразі Filbert є лідером у фундуковій галузі України, володіючи садами площею 820 гектарів. Компанія виконує повний цикл діяльності: від вирощування фундука до просування продукції власного виробництва під торговою маркою Flarino в українських роздрібних мережах. Щомісяця на цехах Filbert виготовляють понад 10 тонн кондитерських виробів, включаючи цукерки, снеки, праліне та пасти.

Схожі новини:

20.04.2024

Для любителів сала

Зараз розкажу про те, як речі маються із салом в Україні! Тетяна Попович з оптового...

Детальніше

20.04.2024

Мій улюблений шоколад

На Закарпатті є така крафтова шоколадна майстерня SoYKa chocolate, і вони випустили новинку, яка просто...

Детальніше

20.04.2024

Мед від крафтової виноробні

Під Києвом є така крафтова виноробня, яка не просто виробляє чудове вино, а й вирішила...

Детальніше