Вибір рубрики

Віддамо цибулю безкоштовно

24.04.2024

Українські фермери стикаються з несподіваною перепродукцією цибулі цього року, що спричинило неординарну ситуацію на ринку — вони почали роздавати її безкоштовно! Як виявилось, цей рік виявився особливо щедрим на урожай цибулі, і тепер на ринках можна зустріти оголошення про безкоштовну цибулю з умовою самовивезення. Ця ситуація нагадує події в інших країнах регіону, таких як Казахстан та Узбекистан, де фермери також зіткнулися з аналогічними проблемами.

Такий надлишок викликаний не лише багатством врожаю, але й пересуванням основних областей вирощування від південних регіонів, постраждалих від війни, до центральних та західних регіонів, де умови для зберігання суттєво відрізняються, що створило додаткові складнощі.

Це призвело до того, що багато виробників уже в лютому та березні почали стикатися з проблемою псування запасів, що, в свою чергу, призвело до зниження цін. Тому не дивно, що багато хто з фермерів вирішив віддати цибулю безкоштовно, щоб хоч якось впоратися з перепродукцією. Тож якщо вам потрібна цибуля, можливо, це ідеальний час для запасів!

Схожі новини:

18.05.2024

NASA Harvest дозволяють бачити з космосу

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» разом з космічними агентами з NASA Harvest вирішили покращити аналітику...

Детальніше

18.05.2024

Євроінтеграція у молочній галузі

Хоча в Україні споживання молочних продуктів трохи зменшилося через різні причини, наші молочні фермери не...

Детальніше

18.05.2024

Смак українського хліба

Тарас Висоцький, виконувач обов'язків міністра агрополітики та продовольства України, поділився думкою на конференції "Хлібна індустрія...

Детальніше