Вибір рубрики

Відновлення агросектору України

16.02.2024

Наше сільське господарство дійсно пережило не найкращі часи через повномасштабне вторгнення, і тепер, за оцінками Світового банку, ми маємо збитки на суму величезних $80,1 млрд. Це чимала сума, яка включає в себе руйнування інфраструктури, втрату урожаїв, крадіжку виробничих ресурсів, і навіть знищення та вимушений забій худоби. Найбільшою проблемою виявилося пошкодження машин та обладнання, а також крадіжки та знищення складських приміщень.

Але є й “добрі” новини, якщо так можна сказати. Виявляється, від лютого до грудня 2023 року збитки зросли лише на 18%, тому що більшість пошкоджень вже сталася на початку війни. А ось втрати від зниження урожаю, падіння цін на експортні товари та інших факторів виявилися набагато більшими, ніж ми могли припустити, склавши $69,8 млрд.

Тепер перед нами стоїть величезне завдання — відновлення агросектору, на що потрібно буде витратити ще $56,1 млрд протягом наступних 10 років. Це включає реконструкцію водних ресурсів, зрошувальних систем і навіть гуманітарне розмінування. Задача не з легких, але перед обличчям таких викликів, як ми знаємо, українці згуртовуються як ніколи, щоб відбудувати та відновити свою країну.

Схожі новини:

20.04.2024

Для любителів сала

Зараз розкажу про те, як речі маються із салом в Україні! Тетяна Попович з оптового...

Детальніше

20.04.2024

Мій улюблений шоколад

На Закарпатті є така крафтова шоколадна майстерня SoYKa chocolate, і вони випустили новинку, яка просто...

Детальніше

20.04.2024

Мед від крафтової виноробні

Під Києвом є така крафтова виноробня, яка не просто виробляє чудове вино, а й вирішила...

Детальніше