Вибір рубрики

Відновлення гірських лісів

06.05.2024

Гарна новина для природи Карпат! Уряд України прийняв важливе рішення про заборону суцільних рубок головного користування у гірських лісах Карпат. Проте офіційно це рішення набуде чинності через три роки.

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, яка забороняє суцільні рубки в Карпатах через три роки, та запроваджує перехід на ведення лісового господарства за принципами, наближеними до природи.

Рішення має на меті збільшити приріст лісів і забезпечити їх раціональне використання. Це допоможе не лише зберегти ліс, але й підвищити доходи від рентної плати завдяки збільшенню обсягів заготівлі деревини.Завдяки вибірковій системі рубок планують покращити якісний склад лісів, запобігти їхньому вирубуванню та сприяти відновленню.

У Карпатах через три роки запровадять нові правила лісокористування, спрямовані на захист природи та впровадження вибіркових і поступових систем рубок, що відповідають міжнародним стандартам.

Як зазначили в Держлісагентстві, це означає, що “лисих” Карпат більше не буде, а нові правила допоможуть відновити ліси та запобігти зловживанням.

Схожі новини:

24.05.2024

Особливі процедури перевірок

Хлібопекарська галузь в Україні активно рухається в напрямку відповідності до європейських стандартів, що є дуже...

Детальніше

24.05.2024

Сочевиця стає популярною

Сочевиця стає дедалі популярнішою на світових ринках! Завдяки великому врожаю в Канаді та зростанню споживання,...

Детальніше

24.05.2024

Виклики виробникам хліба

Українські хлібопекарі зіштовхуються з цілою низкою викликів, які впливають на виробництво хліба. Одна з головних...

Детальніше