Вибір рубрики

Відновлення старої традиції

01.05.2024

На Вінниччині оживають старовинні традиції з великою радістю та гостинністю! Вони відроджують колотуху, традиційну страву, яку раніше часто готували до Великодня і на весілля. Цього року у Глуховецькій громаді зібралися місцеві жителі та гості на площі перед будинком культури, аби відсвяткувати Свято Колотухи.

Учасники події представили різні варіанти цієї страви: від білої до сирної та чорної, кожен мав щось особливе і смачне на своєму столі. Всі ці смаколики виготовлені глуховецькими господинями доповнилися традиційними пирогами, струдлями, жайворонками, варениками та налисниками.

Таке захоплююче дійство супроводжувалося концертною програмою, в якій взяли участь співочі ансамблі громади та відомі солісти з Києва, демонструючи, що музика дійсно єднає серця.

Свято відбулося з великим розмахом і стало не просто відновленням старої традиції, а й заявкою колотухи як елемента нематеріальної культурної спадщини. Це чудовий приклад того, як громада зберігає і плекає свою культурну ідентичність.

Схожі новини:

18.05.2024

NASA Harvest дозволяють бачити з космосу

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» разом з космічними агентами з NASA Harvest вирішили покращити аналітику...

Детальніше

18.05.2024

Євроінтеграція у молочній галузі

Хоча в Україні споживання молочних продуктів трохи зменшилося через різні причини, наші молочні фермери не...

Детальніше

18.05.2024

Смак українського хліба

Тарас Висоцький, виконувач обов'язків міністра агрополітики та продовольства України, поділився думкою на конференції "Хлібна індустрія...

Детальніше