Вибір рубрики

Відновлення теплиць на Херсонщині

07.05.2024

Олексій Білий, фермер із Херсонщини, який вирощує овочі, цього року збільшив площі посіву. Вони посадили близько 9 тисяч кущів помідорів, готуються садити 2,5 тисячі кущів огірків та 5 тисяч кабачків. Кавуни і дині виходять не дуже добре, тому їх садять приблизно на 1,5 га. Є ще експериментальна грядка з перцем на 20 соток.

Під час окупації російські війська знищили 90% теплиць господарства та вкрали техніку. Зараз підприємство відновлюється, залучаючи своїх колишніх працівників.

Олексій розповідає,що постійно на теплицях працює четверо людей, також залучається агроном. До війни активно працювала переробка, робили крупи та олію. Колектив залишився, тому вони працюють на польових роботах.

Зрошення тут не проблема: на ділянці є свердловина. Асортимент вирощуваних овочів поступово збільшується, а реалізація продукції відбувається здебільшого у Херсоні, частину вивозили на ринки Миколаєва та Одеси.

Схожі новини:

18.05.2024

Смак українського хліба

Тарас Висоцький, виконувач обов'язків міністра агрополітики та продовольства України, поділився думкою на конференції "Хлібна індустрія...

Детальніше

17.05.2024

Важливість захисту соняшника та сої

На скільки важливо дбати про наші рослини? Особливо коли мова йде про соняшник та сою....

Детальніше

17.05.2024

Рекорд із експорту лохини

У 2023 році Україна встановила рекорд, експортувавши понад 4 тисячі тонн свіжої лохини на зовнішні...

Детальніше