Вибір рубрики

Відзнака українських вин

22.06.2024

Чудові новини для українських виноробів! На престижному міжнародному конкурсі Decanter World Wine Awards, який відбувся 21-й раз у Лондоні, українські вина отримали понад півсотні нагород.

Цьогоріч серед переможців виявилося 57 вин від українських виробників. Серед них – 46 Parallel, Beykush Winery, Biologist, Bogdan’s Winery, Chateau Chizay, Chateau Edem, Father’s Wine, Frumushika Nova, Leleka Wines, My Wine, Odesos Winery, Shabo, Terroir, Vintrest та Zelenytsi Winery.

Конкурс Decanter World Wine Awards – це як Оскар у світі вина. У цьому році було оцінено більше 18 тисяч зразків вина, і судді, серед яких 243 провідних експертів, включаючи 20 Майстрів Сомельє (MS) та 61 Майстра Вина (MW), оцінювали їх наосліп. Це означає, що кожне вино отримало свою нагороду виключно завдяки якості, без урахування бренду чи етикетки.

Нагорода від DWWA на пляшці – це знак якості, який означає, що вино було оцінене наосліп експертами найвищого рівня. Для українських виноробів такі визнання є великим досягненням і свідчать про їхню майстерність і талант.

Тож, коли наступного разу будете обирати вино, зверніть увагу на пляшки з медалями DWWA – можливо, серед них буде і гордість українських виноробів!

Схожі новини:

22.07.2024

Вирощують більше льону і гірчиці

Миколаївські агропідприємства вирішили вдатися до чогось новенького і збільшили площі під нішевими культурами цього року!...

Детальніше

21.07.2024

Чим освіжитися у спеку

А в Україні останнім часом просто пекло! З самого початку липня стовпчики термометрів нерідко б'ють...

Детальніше

20.07.2024

Компенсація за витрачені ресурси

У Вінницькій області три підприємства, що займаються вирощуванням овочів, баштанних культур і картоплі, отримають компенсацію...

Детальніше