Вибір рубрики

Волоські горіхи на експорт

06.04.2024

Україна за останній рік побила свій рекорд, відправивши на експорт майже 31 тисячу тонн волоських горіхів, що на 21% більше, ніж роком раніше. Хоча загальний виторг виявився трохи меншим, але все одно імпонує — понад 77 мільйонів доларів! Більшість наших горіхів полетіли у Європу, забезпечивши нам 58% доходів від усього експорту.

А ось в лідерах закупівель виявилися такі країни, як Ірак, Туреччина та Азербайджан, особливо коли мова йде про горішки в шкаралупі. Лущені горішки найбільше полюбилися Азербайджану, Туреччині та низці європейських країн. З цікавинок: за лущені горіхи платили значно дорожче, ніж за ті, що в шкаралупі.

Хоч війна та зниження цін трохи скоригували наші плани, але тепер усе більше зосереджуємось на вирощуванні сортових горіхів. Такий підхід обіцяє не лише зберегти, а й підвищити якість українського експорту. Здається, наші волоські горіхи готові підкорити світ ще більше!

Схожі новини:

18.05.2024

NASA Harvest дозволяють бачити з космосу

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» разом з космічними агентами з NASA Harvest вирішили покращити аналітику...

Детальніше

18.05.2024

Євроінтеграція у молочній галузі

Хоча в Україні споживання молочних продуктів трохи зменшилося через різні причини, наші молочні фермери не...

Детальніше

18.05.2024

Смак українського хліба

Тарас Висоцький, виконувач обов'язків міністра агрополітики та продовольства України, поділився думкою на конференції "Хлібна індустрія...

Детальніше