Вибір рубрики

Волинські фермери тримаються стійко

02.04.2024

На Волині цієї весни фермерам доводиться не солодко: їхні поля перетворились на несподівані водойми, де навіть лебеді знайшли собі місце для плавання. І хоча це може виглядати як мальовнича картина, для господарів це суттєві збитки. Уяви собі, пшеничне поле замість урожаю подарувало місце для відпочинку птахів, а 4 гектари ріпаку вже точно не врятуються після такого “купання”.

Але це не єдина біда. Ще й кордони з Польщею заблоковані, що додає головного болю аграріям. А якщо додати до цього брак робочих рук, бо багато хто з аграріїв наразі захищає країну на війні, виходить справжній виклик для сільського господарства.

Та незважаючи на всі ці перешкоди, Волинь не здається. Уже засіяно понад 20 тисяч гектарів, і це тільки початок. Зокрема, цукровий буряк вже зайняв понад тисячу гектарів, а загалом планують засіяти 140 тисяч гектарів ярими культурами.

За словами Юрія Юрченка, керівника департаменту агропромислового розвитку, цьогоріч вони очікують на збільшення посівів цукрового буряка та сої, адже ці культури останні два роки показали хорошу економіку. Він запевняє, що Волинь забезпечить продовольчу безпеку області та готова допомогти всім, хто цього потребуватиме.

Отже, незважаючи на виклики, волинські фермери тримаються стійко і з оптимізмом дивляться в майбутнє, продовжуючи працювати на благо своєї області та країни в цілому.

Схожі новини:

18.04.2024

Насувається похолодання

О, чи чули ви новину? Здається, Україну чекають кілька холодних ночей. За прогнозами синоптиків, у...

Детальніше

18.04.2024

Чарівна квітка на тарільці

О, ви знаєте, як виглядають ваші улюблені страви? А тепер уявіть, як би вони виглядали...

Детальніше

18.04.2024

Подарунки за покупки

Ukravit, відомий виробник засобів захисту рослин і мікродобрив, запускає круту Програму лояльності для аграріїв. Так,...

Детальніше