Выбор рубрики

Восьмий конкурс мікрогрантів для розвитку громад від МХП «Час діяти, Україно!» стартував в Україні.

20.07.2020

У Черкасах презентували 8-й конкурс мікрогрантів для розвитку громад «Час діяти, Україно!». Організатором заходу виступив агрохолдинг МХП і його благодійний фонд «МХП — Громаді».
Фонд тісно співпрацює з громадами більше 5 років. Цього року програма виходить на всеукраїнський рівень — участь взяли представники 16 регіонів України. Всього буде профінансовано 60 проектів по 50 тис. грн. Про це розповіла директорка БФ« МХП — Громаді» Тетяна Волочай.
Завдання проєкту — активізувати представників громад в регіонах України, навчити їх інструментам проєктного менеджменту та фандрейзингу, а також створити умови для появи проактивного світогляду, що об’єднує людей.
Після презентації-захисту проєктів, а також визначення переможців конкурсу «Час діяти, Черкащино, Київщино!» 17 переможців отримали гранти сертифікати по 50 тис. грн. Решта учасників також отримали кошти на реалізацію їх проектів — власник компанії Юрій Косюк особисто профінансує своїм коштом тих, хто не потрапив до числа переможців.

Зазначається, що до 25 липня поточного року приймаються заявки на навчання. У серпні експерти з проєктного менеджменту, залучення коштів, реалізації соціальних і громадських ініціатив будуть ділитися з учасниками своїм досвідом і допомагати їм з створенням грантової заявки.
До 31 серпня представники громад подаватимуть проєкти для участі в мікрогрантовому конкурсі. А вже у вересні журі визначить переможців.

Похожие новости:

12.07.2021

Масштабная поддержка фермеров от Евросоюза.

Евросоюз согласовал реформы системы сельскохозяйственных субсидий внутри блока. Они направлены на защиту малых ферм, а также окружающей среды.
После почти трех лет попыток утвердить общую сельскохозяйственную политику ЕС,

Подробнее

04.07.2021

В Херсонской области построят частный грузовой порт.

Еще 3 года назад частная компания внесла  идею  и начала процедуру строительства-создания «Транспортного морского порта» общего назначения в Геническе.
Херсонской облгосадминистрации было предложено разработать детальный п

Подробнее

29.06.2021

В Японии придумали вакцину из зерновых культур.

Исследователи из Японии удивили новым видом вакцины, предназначенной для профилактики холеры.
Эта вакцина принимается перорально в виде рисовой муки и холодные температуры не являются обязательным условием для ее хранения.

Подробнее