Вибір рубрики

Враховують генерацію сонячної енергії

26.06.2024

У Вінниці діють на повну котушку у напрямку “Зеленого курсу”. Там одне з провідних підприємств, яке займається виробництвом фруктових концентратів, не просто працює з фруктами, а ще й встановило свою сонячну електростанцію потужністю 0.6 мегават. Ця станція тепер допомагає «Аграні» ефективно використовувати сонячну енергію для своїх потреб.

Таке нововведення дуже до речі, адже через війну виробництво зменшилося, і вони адаптують свій робочий графік, враховуючи генерацію сонячної енергії.

І ось ще що круто: ще в квітні цього року міська рада Вінниці запустила програму, яка частково компенсує вартість встановлення відновлюваних джерел електроенергії для місцевого бізнесу. І вже 15 підприємств взяли від цього участь і встановили загалом 13 мегават відновлюваних джерел електроенергії! Такі справи, Вінниця не жартує, коли йдеться про енергонезалежність!

Схожі новини:

22.07.2024

Вирощують більше льону і гірчиці

Миколаївські агропідприємства вирішили вдатися до чогось новенького і збільшили площі під нішевими культурами цього року!...

Детальніше

21.07.2024

Чим освіжитися у спеку

А в Україні останнім часом просто пекло! З самого початку липня стовпчики термометрів нерідко б'ють...

Детальніше

20.07.2024

Компенсація за витрачені ресурси

У Вінницькій області три підприємства, що займаються вирощуванням овочів, баштанних культур і картоплі, отримають компенсацію...

Детальніше