Вибір рубрики

В’ялена ковбаса з баранини

11.02.2024

О, маю щось смачненьке прямо з карпатського села Шепіт! Крафтовий бренд Gregit.UA, який вже відомий своєю в’яленою рибою, м’ясом, ікрою, м’ясними джерками та генеральським салом, вирішив здивувати нас ще одним дивовижним продуктом – в’яленою ковбасою з баранини.

Світлана Олексюк, одна з тих, хто стоїть за цим чарівним брендом, каже, що робити ковбасу – це не жарти. Треба мати терпіння, адже на витримку продукту йде від трьох до п’яти місяців. І не кожен виробник візьметься за таке, особливо коли йдеться про великі об’єми, а сировини – не вистачає.

Але в Gregit.UA вони знають толк в якісній сировині, адже всіх тварин вирощує сама сім’я Світлани. До того ж, використовують лише натуральні спеції, що робить кожен шматочок цієї ковбаси справжньою насолодою. Перша партія, яку зробили ще в серпні, важила близько 50 кг, і вона ще дозріває.

Отже, якщо шукаєте щось особливе для свого столу, то в’ялена ковбаса з баранини від Gregit.UA – це те, що треба спробувати. Це не просто їжа, це справжній кулінарний шедевр, вирощений із любов’ю у серці Карпат!

Схожі новини:

02.03.2024

Для любителів пива та морозива

Передаю вам новину, яка точно здивує всіх любителів пива та морозива. Уявіть собі, ірландські майстри...

Детальніше

02.03.2024

Від поля і ферми до смачної ковбаски

Гей, ви чули останні новини про «Барком»? Компанія з Львова, що випускає ту смачненьку «Родинну...

Детальніше

02.03.2024

Сертифікація на сою

Євросоюз, де ми так любимо продавати нашу сою, ввів нові правила для всіх, хто хоче...

Детальніше