Вибір рубрики

Вибір сівалок точного висіву

31.01.2024

Якщо хочете вижити і бути успішним у агробізнесі, маєте впроваджувати точні технології. Зокрема, це стосується і посівних комплексів,а саме сівалок точного висіву.

Таку думку висловив директор ТОВ Inter AgroLab Владислав Тютюнник під час онлайн-конференції «Inter AgroLab — шлях до ефективного землеробства».

За його словами, швидкісні пневматичні сівалки завдяки мінімальним втратам часу і посівного матеріалу є більш продуктивними та зручними у користуванні. При цьому аграрій упевнений, що універсальної ідеальної сівалки не існує, тому її потрібно створити самостійно.

Сівалка має довати точний і рівномірний висів на потрібну глибину, навіть за великої кількості пожнивних решток. Також має бути просте, гнучке, але точне налаштування висівного апарату. Постачальник техніки повинен мати достатньо запчастин та бути готовим до надавати швидкий ремонт агрегату прямо в полі.

За матеріалами AgroPortal

Схожі новини:

16.06.2024

Банани не тільки їстівні

Швейцарська модна компанія QWSTION оголосила про справжній прорив у веганській моді. Вони взялися за співпрацю...

Детальніше

16.06.2024

Казкові заморожені млинці

Волинський виробник органічної молочної продукції "Старий Порицьк" здивував всіх новими пунктами в своєму меню: замороженими...

Детальніше

16.06.2024

Перші гриби цього літа

А ось і свіженькі новини прямо з лісів України! Перші гриби вже з'являються, і це...

Детальніше