Вибір рубрики

Видалення пнів на ділянках

12.05.2024

Важливим кроком при підготовці ділянки чи будівництві є видалення пнів. Давайте поглянемо на різні методи, що використовуються для цього завдання.

1.Механічне видалення. Спеціальні машини з дисковими або ланцюговими корчувачами швидко та ефективно витягують пні. Корчувачі, прикріплені до тягачів чи інших потужних машин, виривають пні з корінням.

2.Ручне видалення. За допомогою сокир та кирок робітники поступово розколюють і викопують пні.
Використовують також ломи або важкі домкрати для полегшення процесу.

3.Хімічне видалення. Хімічні розчини наносять на поверхню пнів чи вводять у дерево, щоб воно поступово розкладалося. Спочатку підрізають стовбур для кращого доступу хімічних речовин.
Екологічні та правові аспекти. При використанні хімікатів враховується вплив на ґрунт та водні ресурси. Важливо дотримуватися місцевих норм та отримати всі необхідні дозволи.

Підсумовуючи, вибір методу видалення пнів залежить від розміру пня, розташування та наявних ресурсів. Головне — діяти ефективно, безпечно та з урахуванням екологічних і правових аспектів.

Схожі новини:

18.05.2024

NASA Harvest дозволяють бачити з космосу

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» разом з космічними агентами з NASA Harvest вирішили покращити аналітику...

Детальніше

18.05.2024

Євроінтеграція у молочній галузі

Хоча в Україні споживання молочних продуктів трохи зменшилося через різні причини, наші молочні фермери не...

Детальніше

18.05.2024

Смак українського хліба

Тарас Висоцький, виконувач обов'язків міністра агрополітики та продовольства України, поділився думкою на конференції "Хлібна індустрія...

Детальніше