Вибір рубрики

Виклики у вирощуванні білкових культур

01.06.2024

Європейська комісія запускає стратегію, щоб зменшити залежність ЄС від протеїнів, які імпортуються з-за кордону, особливо для кормів для тварин. Цей крок допоможе диверсифікувати джерела білка, що використовуються в аграрній галузі. Зараз близько 29% протеїну для кормів у ЄС виробляється локально, решта ж постачається головно з Америки, а також з Африки та Азії для органічних продуктів.

Європа стикається з викликами у вирощуванні білкових культур, таких як соя, соняшник, ріпак та бобові, через їх неконкурентоспроможність порівняно з імпортними. З цією метою Єврокомісія розглядає варіанти посилення фінансування з метою підтримки виробництва, а також пропонує застосування страхування врожаїв як інструмент для збільшення виробництва білкових культур.

Ідея полягає також у використанні інших джерел білка, таких як високобілковий соняшник, ріпак чи бобові, замість традиційної сої. ЄК також дивиться в бік альтернативних джерел білка, наприклад білків комах та водоростей, як майбутній напрямок розвитку.

Щодо транспортування, є ідеї розвинути транспортну інфраструктуру, таку як залізниці, канали та річкові шляхи, для оптимізації витрат на перевезення білкових культур від місць виробництва до місць споживання.

Загалом, стратегія Європейської комісії намагається створити умови, за яких ЄС зможе зменшити свою залежність від імпортованих білків і, в довгостроковій перспективі, досягти більшої самодостатності в цій критичній сфері.

Схожі новини:

24.06.2024

Сови знищують гризунів

У Японії, де фруктівництво є дуже прибутковою справою, фермери знаходять розумні шляхи боротьби з гризунами,...

Детальніше

24.06.2024

Жнива озимого ячменю розпочато раніше

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» радісно повідомляє про старт збору врожаю озимих культур. Все почалося з...

Детальніше

24.06.2024

Яка вартість малини для заморозки

В Україні заморожувальники малини вже оголосили перші ціни на закупівлю цієї ягоди, хоча сезон оптових...

Детальніше