Вибір рубрики

Виклики виробникам хліба

24.05.2024

Українські хлібопекарі зіштовхуються з цілою низкою викликів, які впливають на виробництво хліба. Одна з головних проблем — це брак якісного зерна. Через нестачу продовольчого зерна на ринку, виробництво хліба стає обмеженим, а це, у свою чергу, підвищує ціни.

Андрій Табалов із «Черкаського хлібокомбінату» розповів, що фермери очікують на новий врожай, сподіваючись, що він зможе виправити ситуацію. Водночас, фінансові проблеми також турбують хлібопекарів, адже вони часто фактично кредитують торговельні мережі, які відтягують платежі за продукцію.

До того ж, усім виробникам хліба доводиться адаптувати своє виробництво під євростандарти, що є складним і витратним процесом. Але при цьому, є певні очікування на покращення, особливо з приходом нового врожаю, який має бути вищого класу і кращої якості.

Загалом, виробництво хліба в Україні зараз — це гра на виживання, де кожен день приносить нові виклики та вимагає невпинних зусиль для забезпечення якості та доступності одного з найважливіших продуктів.

Схожі новини:

24.06.2024

Сови знищують гризунів

У Японії, де фруктівництво є дуже прибутковою справою, фермери знаходять розумні шляхи боротьби з гризунами,...

Детальніше

24.06.2024

Жнива озимого ячменю розпочато раніше

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» радісно повідомляє про старт збору врожаю озимих культур. Все почалося з...

Детальніше

24.06.2024

Яка вартість малини для заморозки

В Україні заморожувальники малини вже оголосили перші ціни на закупівлю цієї ягоди, хоча сезон оптових...

Детальніше