Вибір рубрики

Вимоги до фруктових джемів та желе

16.01.2024

Міністерство аграрної політики та продовольства України розробило наказ «Про затвердження Вимог до фруктових джемів, желе, мармеладів та підсолодженого каштанового пюре».

Проєкт документу опубліковано для громадського обговорення на сайті Мінагрополітики.

Зазначається, що проєкт наказу розроблено на виконання плану заходів з виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

«Проєктом наказу пропонується затвердити вимоги щодо термінології, якісних характеристик, маркування, етикетування фруктових джемів, желе, мармеладів та підсолодженого каштанового пюре з метою забезпечення безперешкодного функціонування ринку та створення умов для інформування споживачів про властивості цих продуктів, зокрема шляхом їх маркування», — говориться у повідомленні.

Пропозиції та зауваження просять надсилати до 11 лютого за адресою: Міністерство аграрної політики та продовольства України, 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 24, е-mail: t.starodub@minagro.gov.ua.

За матеріалами AgroPortal

Схожі новини:

18.08.2026

Малина замість картоплі

Валерій і Тетяна Ющики із села Угриничі на Волині свого часу вирішили відмовитися від вирощування...

Детальніше

17.08.2026

Бавовник на Миколаївщині

Попри спекотну погоду та невелику кількість опадів, бавовник на Миколаївщині почувається доволі добре. Рослини вже...

Детальніше

16.08.2026

Картопля з паростками

Якщо під час викопування картоплі ви помітили на бульбах білі або довгі паростки, не поспішайте...

Детальніше